• Cowboy74
  • 49 vuotta
  • Hyvinkää
  • Mies etsii miehiä ja muun sukup.

Seksisuhde

Hei!

Olen femiininen, (vers) ehkä kuitenkin enemmän bb btm. Kaipaan ja haluan ottaa loppuun asti suihin haluan kyrpää takaapäin usein sisään.. yhdyntä on ihanaa, tykkään suudella ja sanoisin että perus vanilja on mun mieleen vaikka voimme tuoda mukaan lievää bdsm siinä oon sub.

Oon sinkku bi mies, terve, siisti. Estoton ja rohkea, kyltymätön nymfomaani.. haluan niin soolo kuin ryhmäseksiä eli myöskin kaksi miestä mua panemassa sopii..

Asun pysyvästi asuntovaunussa mut käyn välillä hotelleissakin. En ole maksullinen vaan kaikki puhtaasti nautinnosta.

Mainoskatko - Sisältö jatkuu alla
Mainoskatko loppuu

Tykkään pukeutua mm. Cowboy luukkiin, rockhenkisesti tiukat nahkahousut, pvc housut on ihanan kiihottavat ja sänky leikkeihin löytyy saappaat joissa on korkoa 15cm.. mä oon tosiaan 49v 184/77/12 halukas ja seksikäs..

Etsin siis seksiseuraa, seksisuhdetta toisesta bi miehestä tai naisesta.. voit olla varattu tai vapaa, kiimaisia leikkejä yhdessä etenkin haluan tuntea sut sisälläni ja tuntea kuumat mällit.. imen sua mieluusti.

Ikä
49 v
Sukupuoli
Mies
Etsin
Miehiä ja muun sukup.
Kaupunki
Hyvinkää
Millä mielellä
Seikkailuun
Asun
Yksin
Suuntautuminen
Bi
Varaustilanne
Vapaa
Lapset
Minulla ei ole lapsia
Mitä mieltä kaverisi on? Jaa ja kysy!